99% wszystkich diet to bzdury

99% wszystkich diet nie przynosi efektów, ich działanie jest jednostronne, często niezdrowe, a waga po ich zastosowaniu trudna do utrzymania.
Tylko wysokiej jakości, zdrowa i zrównoważona dieta może spowodować trwałą utratę wagi.

Powinniśmy zmienić swoje nawyki żywieniowe możliwie jak najszybciej. Jedzenie musi zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, przy jak najmniejszej ilości zbędnych kalorii. W dodatku przy możliwie najmniejszym wydzielaniu insuliny.

W rezultacie nie odczuwamy głodu, ani utraty energii, ale utratę masy o średnio 3-4 kg tygodniowo.

Prawidłowe odżywianie ma największy wpływ na nasze zdrowie.

Nawet 50% wszystkich chorób cywilizacyjnych, nie licząc samej otyłości, można zapobiec poprzez odpowiednie odżywianie.

KURENA działa wszechstronnie i pozytywnie na wszystkie ważne organy i czynniki przemiany materii.
Składniki takie jak: kurkuma, nasiona Chia, cynamon, mąka z pestek winogron, między innymi wzmacniają jelita, regulują poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi, mają działanie przeciwzapalne, oczyszczające i anty-oksydacyjne.

Im wyższa jakość i zrównoważenie diety, tym mniej kalorii potrzeba.

Ważniejsze niż liczba kalorii jest odpowiednie pokrycie (= ilość i jakość) dziennego zapotrzebowania na substancje odżywcze. Im bardziej wartościowe i zbilansowane jest pożywienie (= wysoka gęstość substancji odżywczych), tym mniej go potrzebujemy, aby zdrowo się odżywiać i pokryć zapotrzebowanie. Niepotrzebne kalorie (jakościowo i ilościowo nieodpowiadające zapotrzebowaniu) obciążają tylko naszą przemianę materii, są przetwarzane w tłuszcz i magazynowane. To nie liczba kalorii, ale ich wysoka wartość (= gęstość substancji odżywczych), w żywności ma zasadnicze znaczenie. Im wyższa jakość żywienia tym mniej kalorii potrzeba. W przeciwieństwie do „zwykłych” diet Kurena codziennie dostarcza do organizmu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu nie pojawia się głód, a jednocześnie efekt jo-jo! W ten sposób można osiągnąć zdrowy i przede wszystkim trwały efekt.

Terminowe pokarmy i optymalny poziom cukru we krwi prowadzi do szybkiego sukcesu bez głodu.

KURENA utrzymuje optymalne stężenie cukru we krwi dzięki odpowiedniemu profilowi węglowodanowemu i energetycznemu. Cynamon, szałwia hiszpańska i koncentrat marchwiowy dodatkowo spłycają krzywą cukrową, a tym samym odciążają trzustkę. Nie powstaje uczucie głodu, a organizm otrzymuje odpowiednią dawkę energii. Dzięki minimalnemu wydzielaniu insuliny zamiast do magazynowania dochodzi do spalania zapasów w komórkach tłuszczowych. Redukcja wagi zostaje wzmocniona dzięki odciążeniu przemiany materii i wzmocnieniu wątroby. KURENA umożliwia szybkie, ale całkowicie zdrowe i długotrwałe chudnięcie. Spożywanie jednego batonika co 60-80 minut gwarantuje optymalną dawkę dla wątroby, przemiany materii i poziomu cukru przez cały dzień.

Szybkie i zdrowe odchudzanie bez głodu jest możliwe

KURENA to produkt bogaty w substancje energetyczne i odżywcze na bazie naturalnej. KURENĘ dokładnie dopasowano do dziennego zapotrzebowania ludzkiego organizmu, co gwarantuje wysokowartościowe i zbilansowane zaopatrzenie w składniki odżywcze przy maks. 1.080 kcal/dziennie.

Wszystkie niezbędne do życia substancje odżywcze, takie jak: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne i błonnik są dostępne w naturalnej formie i w zoptymalizowanych proporcjach, dzięki czemu wykazują wysoką bioprzyswajalność.